ДНЗ «Росинка» Якимівської селищної ради

Дошкільний навчальний заклад "Росинка"Якимівської селищної ради

>

1.      Зосередити увагу на розв’язанні ІІІ етапу (творчого, практичного) науково-методичної проблеми дошкільного навчального закладу  «Мовленнєвий розвиток   дошкільнят засобами екологічного виховання».

2.      Продовжити роботу з формування комунікативно-мовленнєвої та мовної компетентності дошкільників в контексті формування в дітей культури міжнаціонального спілкування, виховання мовленнєвої культури особистості; урахування народних традицій в освітній діяльності, долучення дітей до цінностей національної культури свого народу та в світлі вимог Базового компонента дошкільної освіти.

3.      Активізувати роботу щодо екологічного виховання дошкільників  та  формування основ здорового способу життя.