ДНЗ «Росинка» Якимівської селищної ради

Новини

З метою запобігання  травматизму дітей                                                             під час освітнього  процесу та в побуті,                                                       формування потреби у здоровому і безпечному                                                          способі  життя в ЗДО "Росинка"                                                                        в листопаді  місяці 2019 року                                                                                     були  проведені                                                                           День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини:

Шановні батьки!

Адміністрація ЗДО "Росинка" просить вибачення за незручності:

з 09.09.2019 дитячий садок не працює.

Дату відкриття садочка повідомимо пізніше.

Дякуємо за розуміння.

Картинки по запросу з днем дошкілля привітання

21 лютого 2018 року переможниця районного конкурсу                                 "Вихователь року - 2017"  Дороманджи Тетяна Анатоліївна                                           підтвердила  рівень свого професіоналізму                                                                        на відкритому  занятті з грамоти та математики                              "Мудра Сова - в гостях у дітей" в старшій групі № 9                                           з використанням сінквейну та коректурних таблиць.

Тетяна Анатоліївна з гідністю довела, що недарма посіла І місце в конкурсі.

На занятті були присутні гості: Климова Г. Ф., методист методичного  центру  відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради, педагоги дитячих садків Якимівки, педагоги дитячого садка "Росинка".  На заняття була запрошена експертна  група  атестаційної комісії відділу освіти, бо Тетяна Анатоліївна атестується на "спеціаліста вищої категорії".

Шановна наша Тетяно Анатоліївно, так тримати!

Рік новий іде новим кроком.

Всіх вітаємо з Новим роком!

Бажаємо здоров’я, добра і надії.

Хай в новому році збудуться мрії,

А святкова колядка на Різдво Христве

Дарує вам Віри, Надії й Любові.